"Kroniki Khorinis" - Gra PBF

"Pamiętaj, masz jedno życie!"


#1 2010-04-12 19:21:38

 Alvin

Przywódca bandy Piratów

Skąd: Kręćkowo.(20-40 km od Płocka.)
Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 198
Punktów :   

Szyb Kopalni.

Tu jest szyb kopalni. Tutaj piraci odpoczywają. Jest tutaj także paru handlarzy.

Offline

 

#2 2010-04-26 17:52:30

kluk123

Elitarny Cień

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 55
Punktów :   -1 

Re: Szyb Kopalni.

W szybie kopalni było tylko kilka osób.
-Wygląda,że jednak pracują.
Szepnąłem do siebie jednak poszłem dalej.Gy zauważyłem pracujących kopaczy już chciałem odejść gdy rzucił mi się w oczy człówiek siezący w kącie.Jednak gdy zuważył,że go obserwuje wrócił do pracy.
Poszedłem więc ukryć się za skałe.Po chwili kopacz znowu przestał pracować.Wtedy wyskoczyłem zza skały i powiedziałem do niego:
-Dlaczego nie pracujesz?
-Ja..Ja.
-Nie obchodzi mnie jaki masz powód!Marsz do roboty!I żeby mi to był ostatni raz!
Kopacz wrócił do pracy a ja znowu się schowałem.Jednak on ciągle pracował,więc spokojnie wyszłem z kopalni.


Imperium Avalon-Gra pbf.

Nad przepaścią bezkresną,stałem z mieczem od krwi czerwony.Ziemia pod moimi stopami zroszona posoką mych wrogów.Tysiące stały przedemnął,ja gotowy powalić każdego z nich z osobna i zrzucić do morza stałem i czekałem.Widziałem swój pochówek,swój koniec z rąk bezbożnych.Jednak nie lękałem się...Każdy co spróbował swym mieczem zranić mnie,ten padał wnet.I wtem niebo rozbłysłó,a ja z okrzykiem na ustach.Skoczyłem na wrogów mych.Zginąć lub nie dla mnie nie ważne.Zabić,ziemię zrosić krwią.Polec w walce.Tak skończyć chcę...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piro.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.mpc-metin2.pun.pl www.wsk.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl