"Kroniki Khorinis" - Gra PBF

"Pamiętaj, masz jedno życie!"


#1 2010-04-12 17:57:59

 Karid

Namiestnik Khorinis

status dethraneth@aqq.eu
19539702
Call me!
Skąd: Gościęcino
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Kużnia Harada "Pod świetlistym kowadłem"

W dużej kuźni pracuje dwóch mężczyzn, jeden starszy a drugi młodszy. Młodszy ostrzy miecz, a starszy chłodzi gorącą stal w wiadrze z wodą. Jest spocony, praca po całych dniach odcisnęła na nim swe piętno.
- Witaj, nazywam się Harad. Jestem mistrzem kowalskim. Produkuję miecze dla handlarzy lecz bezpośrednio nimi nie handluję. Potrzebuję czeladnika, tamten tylko ostrzy broń. Przydałby mi się czeladnik który zna się na kowalstwie. Może ty nim zostaniesz... Wyglądasz mi na silnego. Lecz jeśli chcesz się u mnie uczyć musisz zdobyć zgodę pozostałych mistrzów zgodnie ze starym zwyczajem panującym w Khorinis.

Offline

 

#2 2010-04-15 18:14:13

 Arcy Witia

Dowódca Najemników

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kużnia Harada "Pod świetlistym kowadłem"

-Witaj. Przysyła mnie Torlof. Powiedział że wiesz o co chodzi. Chcę zostać najemnikiem. A także korzystając z sytuacji chciałbym kupić strzały.-

Ostatnio edytowany przez Arcy Witia (2010-04-15 18:33:28)

Offline

 

#3 2010-04-15 18:42:20

KnifeR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 112
Punktów :   

Re: Kużnia Harada "Pod świetlistym kowadłem"

(Odpowiem bo ja mu dałem tą misje, więc Karid nie obraź się ).
- Torlof... a to młodzinka... o tak mam u niego dług wdzięczności... - Harad zaśmiał się. - Słuchaj młody, daj ten łańcuch Torlofowi, i powiedz, że mnie długo przekonywałeś, to będzie taka nasza umowa...
- Dobra - odpowiedziałeś. - A co ze strzałami.
- Dobrze 100 strzał - 100 szt złota.
- Proszę. <Podałeś pieniądze Haradowi, ten daje ci 100 szt strzał).

Zyskujesz:
Kawałek Łańcucha.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-evolution.pun.pl www.technikgeodezji.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl www.phone-forum.pun.pl www.bleach-forum.pun.pl